Ogłoszenia – XXXI niedziela zwykła, 04.11.2018

KALENDARZ LITURGICZNY

• niedziela, 04.11 – XXXI niedziela zwykła
• poniedziałek, 05.11 – dzień powszedni
• wtorek, 06.11 – dzień powszedni
• środa, 07.11 – dzień powszedni
• czwartek, 08.11 – dzień powszedni
• piątek, 09.11 – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej (święto)
• sobota, 10.11 – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła (wspomnienie)
• niedziela, 11.11 – XXXII niedziela zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dzisiaj
• po Mszach św. przeprowadzana jest kwesta z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.

W tygodniu
• w piątek przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nabożnie nawiedzą katedrę lub konkatedrę i odmówią tam Ojcze nasz i Wierzę.

W przyszłą niedzielę
• przypada 100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę.
• wspólnoty studencka i młodzieżowa zapraszają na koncert z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, który odbędzie się po Mszy św. wieczornej. Bardzo zachęcamy do przyjścia, posłuchania, a także wspólnego zaśpiewania najsłynniejszych pieśni patriotycznych.
• podczas Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Komunii Świętej.
• po Mszach św. odbędzie się kwesta na witraże do naszego kościoła. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne podziękowanie Bóg zapłać.

Bierzmowanie
• spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 17 listopada o godz. 19.00.

Zaproszenie
• we wszystkie weekendy listopada w kinie Wisła oraz Dobrym Miejscu odbywać się będą projekcje premierowych filmów z ewangelicznym przesłaniem w ramach Festiwalu Filmów Chrześcijańskich „Arka”. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w festiwalu. Wejściówki dostępne w kinie Wisła ul. Wilsona 2, Dobre Miejsce ul. Dewaitis 3. Więcej informacji na plakatach, ulotkach oraz na stronie internetowej www.FestiwalArka.pl

INTENCJE MSZALNE

Niedziela – 4 listopada
8.30 + Stefanię i Edwarda Gancarz
10.00 + Janinę, Kazimierę i Stanisława Gwiazdowicz, zmarłych z rodziny Gwiazdowicz i Albrechtów
11.30 + Tadeusza Wajsa
13.00 za Parafian
18.00 + Annę, Stanisława, Tadeusza, Zdzisława Król

Poniedziałek – 5 listopada
7.00 + Tadeusza Wajsa
18.00 + Mariana, Łucję, Ignacego i Edwarda Polanowskich, Zofię i Jana Zawadzkich
18.00 o łaskę Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszych rodzinach, parafiach, Ojczyźnie i na całym świecie

Wtorek – 6 listopada
7.00 + Tadeusza Wajsa
18.00 + Artura Siemiątkowskiego
18.00 + Wiesława Banasiaka, Genowefę Fijał

Środa – 7 listopada
7.00 + Tadeusza Wajsa
7.00 + Mirosława Piotrowicza, Stefana Bugno, Adama Tymczenko, Krzysztofa Pałgana
18.00 o łaskę Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszych rodzinach, parafiach, Ojczyźnie i na całym świecie;
o powrót do zdrowia Kamila i wszelkie potrzebne łaski dla jego rodziny;
o miłosierdzie Boże, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla Kasi Papież i jej rodziny;
o cud uzdrowienia Pawła Kiewela i żywą wiarę dla jego rodziny;
dziękczynna za dotychczasową poprawę zdrowia psychicznego Anny Elizy, z prośbą o łaskę jej całkowitego wyzdrowienia i potrzebne łaski na dalsze życie;
o Boże błogosławieństwo i powrót do zdrowia dla Jana;
o pomyślny rozwój ciąży i zdrowie dla dziecka;
dziękczynna w 27 r. urodzin Piotra, z prośbą o dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej;
o miłosierdzie dla duszy i ciała Huberta;
+ Kazimierę, Mariana i Witolda Majsterek;
+ z rodziny Jareckich i Chorzańskich;
+ Janinę Waszczuk w 34 r. śmierci i jej męża Franciszka;
+ Feliksę i Jana Kurek, dziadków Kurków, dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek – 8 listopada
7.00 + Jana Wiszkielisa, Sabinę Sokolowską
7.00 + Tadeusza Wajsa
18.00 + Marka Lewickiego, Eugeniusza i Janinę Nurowskich, zmarłych z rodziny Nurowskich

Piątek – 9 listopada
7.00 + Tadeusza Wajsa
18.00 o miłosierdzie Boże i opiekę Matki Bożej dla rodzin Sak, Dec, Grygo, Chomiczewskich i o życie wieczne dla zmarłych z tych rodzin
18.00 dziękczynna, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodziny

Sobota – 10 listopada
7.00 + Tadeusza Wajsa
18.00 + Mirosława Michalskiego w 4 r. śmierci, Mieczysława Michalskiego w 2 r. śmierci, Genowefę i Józefa Michalskich, Ryszarda Kosińskiego
18.00 + Edwarda Kusiaka w 1 r. śmierci oraz jego rodziców i rodzeństwo

Niedziela – 11 listopada
8.30 + rodziców, męża, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 + Władysława Dziewieckiego w 14 r. śmierci, jego rodziców i teściów
11.30 + Tadeusza Wajsa
13.00 za Parafian
16.00 + Zbigniewa Nogajskiego, Zofię Nogajską w 9 r. śmierci
18.00 + Zbigniewa Przybysza w 3 r. śmierci